Nabídky práce

Pro našeho klienta, síť restaurací, která má velmi dobré jméno a zajímavou, již skoro 30 letou tradici hledáme nadšené lidi do gastronomie, kteří se chtějí naučit poctivé gastronomii. Hledáme mladé a nadějné kuchaře a číšníky/servírky, jež jsou zodpovědní, pracovití, cílevědomí, mají drive a chtějí to někam dotáhnout. Hledáme někoho, kdo umí vzít za práci, je odolný vůči stresu, nezalekne se neúspěchu, nevzdává se a je týmový hráč, co má neutuchající potřebu se něčemu neustále učit, posouvat se a růst. Někoho komunikativního, česky/slovensky mluvícího se základy angličtiny. Nemusí mít praxi ani vzdělání, vše je naučí! Nejdůležitější ale je, aby měli gastronomii v <3 !

Nejedná se o práci v běžné restauraci, ale v restauraci v srdci Prahy na jedinečném místě s jedinečnou atmosférou a jelikož má restaurace určité standardy, je zde cítit i nadmíru profesionální přístup nejen k zákazníkům, ale i zaměstnancům restaurace ze stran vedení. Všichni znají cestu nabízeného jídla od farmáře až na talíř. Potrpí si na vysoké kvalitě servisu a vzdělání prolíná práci na každodenní bázi. Tým je složen ze skvělých lidí, kteří určitě mají co předat, jelikož jsou špičky v oboru, a kteří pro svoji práci dýchají. Jsou to zkrátka srdcaři a další srdcaře do týmu právě teď hledají.

Kromě stabilního zaměstnavatele, finanční odměny, která se pohybuje v rozmezí 32 – 60 tisíc Kč, smlouvy na plný úvazek, vstřícného přístupu možnosti volby směn (půldenní a celodenní), dvou jídel a pivka denně zdarma, nový kolega získá i druhou rodinu, se kterou bude moct trávit i svůj volný čas. Po práci totiž všichni rádi zajdou třeba na pivo nebo bowling.

Budeme moc vděční, pokud posunete naši nabídku práce ke svým absolventům. Mohla by to být zajímavá příležitost, jak se dostat do poctivé gastronomie a začít budovat svou kariéru.

Pokud by někoho nabídka zaujala, budu moc ráda, pokud nám zašlou své CV na e-mail: petra@funimation.cz a přidají pár slov o sobě.


Největší česká hotelová společnost CZECH INN HOTELS

provozující v Praze 20 hotelů hledá kolegy na následující pozice:

  • RECEPČNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ
  • SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
  • BARISTA
  • BARMAN
  • SNÍDAŇOVÝ/POMOCNÝ KUCHAŘ
  • CUKRÁŘ/KA
  • PORTÝR
  • TRAINEE MANAGER

POŽADUJEME
■ příjemné vystupováni
■ spolehlivost, pracovitost a pečlivost
■ český a anglický jazyk
Vice info: Katarína Knociková, kk@czechinn.cz, tel 725 523 187
CZECH INN HOTELS | Hybernská 24 | Praha 1

NABÍZÍME
■ mzda 120-250 Kč / hod + bonusy
■ ubytování
■ zaměstnanecké stravování
■ balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů
■ firemní a teambuildingové akce
■ nástup možný ihned


Nabídka práce Sous chef

Do moderní restaurace v centru Prahy s možností ubytování hledáme na pozici sous – chef s praxí.

Zaměřujeme se na mezinárodní kuchyni a zážitkovou gastronomii. Vaří se v nově zrekonstruované kuchyni naproti Českému rozhlasu. Nejenom, že vaříme pro naši restauraci Glamour tak máme vlastní rozvoz jídla Easyeat (zvláště je to dobré v tom, že nás během coronaviru nezavřou). Velmi si zakládáme na používání kvalitních postupů vaření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Očekáváme zodpovědnost
Pracovitost
Zájem o vaření
Pozitivní přístup
Čistý trestní rejstřík
Iniciativu a flexibilitu

Co vám můžeme nabídnout?

Možnost ubytování pokud nejste z Prahy

Dobré finanční ohodnocení
Firemní výhody
slevu 20% na pohonné hmoty
Parkování na modrých zónách před restaurací
Přátelské pracovní prostředí
Podílení se na rozvoji projektu
Osobní rozvoj
13 plat

Mzda 40 000 kč – 50 000 kč

Nástup možný ihned. Hledáme někoho na stálo, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis na email easyeat.ucetni@gmail.com a těšíme se na případnou spolupráci.


TORO Hlavečník

Nabídka velmi zajímavé a dobře ohodnocené práce nejen pro naše absolventy ve společnosti CHOVSERVIS a.s., divize TORO Hlavečník

Podrobné informace naleznete u jednotlivých pracovních pozic:

Balení masa

Dělník jatek

Expedice masných výrobků

Porážeč, řezník

Řezník úprava masa

Výroba masných výrobků

Narážka masných výrobků