Přání z Jitřenky

Vážení a milí rodiče vašich a tak trochu i našich dětí ;-),

zdravím vás z domova mládeže Jitřenka a chci vám popřát krásné prožití svátků vánočních. Nový rok 2019 ať je pro vás úspěšný, šťastný a pokojný.

Vaše děti na Jitřence společně utváří skvělý kolektiv, na který jsme pyšní. Doposud v charitativních sbírkách vybraly přes 15 tisíc pro vážně nemocné děti. Účastnili se krásných projektů jako Ježíškova vnoučata, Kraje pro bezpečný internet, Nejvíc vlajek ke 100. výročí založení republiky, Projektu 72 hodin, besed o zdravé výživě a důležitosti sportu v životě člověka.

Prožily nezapomenutelné zážitky při muzikálu Fantom opery  a filmu Bohemian Rhapsody. Sportovaly při turnaji v bowlingu, běhaly do schodů v Nymburce a společně jsme unikali v Kolíně při Enigma Escape.

Vytvořily povedené výrobky a výzdobu do Labenky a školy v kroužku výtvarně tvůrčích činností.  Hodně z nich se objevilo v promo videu k 70. výročí založení naší školy a moc jim to tam sluší.

Velké poděkování patří všem zaměstnancům Jitřenky, paní vychovatelkám Drahotové a Káninské za jejich optimismus, dobrou náladu, nadšení a elán, s kterým každodenně pracují, paní uklízečce Renatě za to, že tu máme čisto a útulno, a vedení školy za stálou podporu a vstřícnost.

Krásný adventní čas.

S úctou.

Bc. Klára Schulzová