Nabídky práce a brigády

Náš Hostinec

Restaurace na poděbradské kolonádě hledá posily na pozici číšníka/servírky. Info zde

Penzion Klášterský Mlýn Rejštejn hledá kuchaře a číšníky.

Informace naleznete zde

Staň se součástí týmu McDonald´s Vrbová Lhota

Bližší informace zde

Rybářství Chlumec nad Cidlinou hledá studenty na prázdninovou brigádu.

Nabídka podrobně zde

www.rybychlumec.cz

Brigáda nebo práce na HPP

hledáme kuchaře, obsluhu, baristu, výpomoc do kuchyně.

Všechny informace zde

www.dalsimisto.cz

RECEPČNÍ – brigáda na letní měsíce

POŽADUJEME:
dosažení věku 18 let
příjemné vystupování a jednání, komunikativnost
chuť učit se novým věcem
spolehlivost
týmovou spolupráci

www.lpdy.cz/prace

Nabídka práce ŠTANGL

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA / BARMAN v Cloud 9 Sky Bar & Lounge

Firma: Hilton hotels (zaměstnavatel)
Kontaktní osoba : Silvie Táborová – silvie.taborova@hilton.com

Místo pracoviště: Pobřežní 1/42, Praha – Karlín

Pracovní poměr: práce na plný úvazek (40 hodin týdně)

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština (mírně pokročilá) nebo angličtina (mírně pokročilá)

Benefity: vzdělávací kurzy, školení, provize z prodeje, firemní akce, bonusy/prémie, příspěvek na vzdělání, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby

Kariéra v RM GASTRO – informace zde

Jídelna v Pivnici U Nádraží hledá do své kuchyně pomocníka. (u Hlavního nádraží v Nymburce, rohový dům)

Jedná se o brigádu v termínu od 15.7. do 26.7. 2024.

Pracovní doba PO až PÁ, od 7:00 do 15:00 hodin.

Nahlédnete pod pokličku přípravy české kuchyně, včetně oblíbených minutek.

Náplň práce: příprava jídel (od oloupání zeleniny, založení vývaru na polévku, příprava a zpracování masa, zpracování příloh, dochucování) až po servis na place.

Vše pod dohledem zkušeného kuchaře s kladným vztahem k začínajícím.

Finanční odměna + podrobnosti k brigádě se dozvíte na osobní schůzce.

Volejte: Martin Hořínek, 608 803 799

Pokud by někoho nabídka zaujala, budu moc ráda, pokud nám zašlou své CV na e-mail: petra@funimation.cz a přidají pár slov o sobě.

Největší česká hotelová společnost CZECH INN HOTELS

provozující v Praze 20 hotelů hledá kolegy na následující pozice:

  • RECEPČNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ
  • SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
  • BARISTA
  • BARMAN
  • SNÍDAŇOVÝ/POMOCNÝ KUCHAŘ
  • CUKRÁŘ/KA
  • PORTÝR
  • TRAINEE MANAGER

POŽADUJEME
■ příjemné vystupováni
■ spolehlivost, pracovitost a pečlivost
■ český a anglický jazyk
Vice info: Katarína Knociková, kk@czechinn.cz, tel 725 523 187
CZECH INN HOTELS | Hybernská 24 | Praha 1

NABÍZÍME
■ mzda 120-250 Kč / hod + bonusy
■ ubytování
■ zaměstnanecké stravování
■ balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů
■ firemní a teambuildingové akce
■ nástup možný ihned

Nabídka práce Sous chef

Do moderní restaurace v centru Prahy s možností ubytování hledáme na pozici sous – chef s praxí.

Zaměřujeme se na mezinárodní kuchyni a zážitkovou gastronomii. Vaří se v nově zrekonstruované kuchyni naproti Českému rozhlasu. Nejenom, že vaříme pro naši restauraci Glamour tak máme vlastní rozvoz jídla Easyeat (zvláště je to dobré v tom, že nás během coronaviru nezavřou). Velmi si zakládáme na používání kvalitních postupů vaření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Očekáváme zodpovědnost
Pracovitost
Zájem o vaření
Pozitivní přístup
Čistý trestní rejstřík
Iniciativu a flexibilitu

Co vám můžeme nabídnout?

Možnost ubytování pokud nejste z Prahy

Dobré finanční ohodnocení
Firemní výhody
slevu 20% na pohonné hmoty
Parkování na modrých zónách před restaurací
Přátelské pracovní prostředí
Podílení se na rozvoji projektu
Osobní rozvoj
13 plat

Mzda 40 000 kč – 50 000 kč

Nástup možný ihned. Hledáme někoho na stálo, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis na email easyeat.ucetni@gmail.com a těšíme se na případnou spolupráci.

TORO Hlavečník

Nabídka velmi zajímavé a dobře ohodnocené práce nejen pro naše absolventy ve společnosti CHOVSERVIS a.s., divize TORO Hlavečník

Podrobné informace naleznete u jednotlivých pracovních pozic:

Balení masa

Dělník jatek

Expedice masných výrobků

Porážeč, řezník

Řezník úprava masa

Výroba masných výrobků

Narážka masných výrobků